Köszönjük minden diáknak és iskolának a lelkes gyűjtést! A kategóriák győztesei:

Használt elem egyéni verseny, általános iskolák:

1.helyezett: Komora Dominik , Csabrendeki Általános Iskola
2.helyezett: Schrancz Benedek, Csabrendeki Általános Iskola
3.helyezett: Molnár Nikoletta, Táti III. Béla Általános Iskola "B' épület - alsó tagozat

4.helyezett:Balykó Boglárka, Mogyoródi Szent László Általános Iskola
5.helyezett: Sisa Noel, Galgamácsai Fekete István Általános Iskola
6.helyezett: Turai Melinda, Paksi Bezerédj Általános Iskola
7.helyezett: Szűcs Milán Zoltán, Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
8.helyezett: Domján István, Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
9.helyezett: Csekő Miklós, Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola
10.helyezett: Wenczler Lili, Kelenvölgyi Általános Iskola

Használt elem iskolai verseny, általános iskolák:

1.helyezett: Csabrendeki Általános Iskola
2.helyezett: Esztergály Mihály Általános Iskola
3.helyezett: Táti III. Béla Általános Iskola "B' épület - alsó tagozat

Használt elem iskolai verseny, súlyozott, általános iskolák:

1.helyezett: Csabrendeki Általános Iskola
2.helyezett: Esztergály Mihály Általános Iskola
3.helyezett: Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

 

Használt mobiltelefon és e-kütyü egyéni verseny, általános iskolák:

1.helyezett: Liszkai Dominik, Somogyi József Általános Iskola
2.helyezett: Ujhelyi Liza, Csabrendeki Általános Iskola
3.helyezett: Turai Melinda, Paksi Bezerédj Általános Iskola


4.helyezett: Mészáros Mirjam, Sárberki Általános Iskola
5.helyezett: Móré Zita, Sárbogárdi Mészöly Géza Általános Iskola
6.helyezett: Rakóczi ZSolt, Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
7.helyezett: Domján István, Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola
8.helyezett: Braun Barbara, Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium
9.helyezett: Hegedüs Ákos, Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
10.helyezett: Földing Zsófi, Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola

Használt mobiltelefon és e-kütyü iskolai verseny, általános iskolák:

1.helyezett: Csabrendeki Általános Iskola
2.helyezett: Somogyi József Általános Iskola
3.helyezett: Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Használt mobiltelefon és e-kütyü iskolai  verseny, súlyozott, általános iskolák:

1.helyezett: Somogyi József Általános Iskola
2.helyezett: Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
3.helyezett: Csabrendeki Általános Iskola

 

 

Használt elem egyéni verseny, középiskolák:

1.helyezett: Turi Liliána, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
2.helyezett: Vass Viktória, SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
3.helyezett: Alexander Carlos, Vetési Albert Gimnázium

4.helyezett: Kuti Balázs, Budapest I. Kerületi Kosztolányi Dezső Gimnázium
5.helyezett: Kovács Noémi, Vetési Albert Gimnázium
6.helyezett: Szabó Barna, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
7.helyezett: Csabai Sára, Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
8.helyezett: Gubicza Marcel, Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
9.helyezett: Ludányi Szonja, Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
10.helyezett: Soós Angelika, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

Használt elem iskolai verseny, középiskolák:

1.helyezett: Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium
2.helyezett: Vetési Albert Gimnázium
3.helyezett: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Használt elem iskolai verseny, súlyozott, középiskolák:

1.helyezett: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskolaa
2.helyezett: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
3.helyezett: Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

 

Használt mobiltelefon és e-kütyü egyéni verseny, középiskolák:

1.helyezett: Kovács Noémi, Vetési Albert Gimnázium
2.helyezett: Ulrich Márk, Vetési Albert Gimnázium
3.helyezett: Karajz Noémi, Szentendrei Református Gimnázium
4.helyezett: Luca Szénási, Szentendrei Református Gimnázium
5.helyezett: Kreisz Imola, Szentendrei Református Gimnázium
6.helyezett: Elter Luca, Szentendrei Református Gimnázium
7.helyezett: Huszár Anna, Szentendrei Református Gimnázium
8.helyezett: Haug Mátyás, Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
9.helyezett: Hegyi Réka, Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
10.helyezett: Haug Márton, Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Használt mobiltelefon és e-kütyü iskolai verseny, középiskolák:

1.helyezett: Vetési Albert Gimnázium
2.helyezett: Szentendrei Református Gimnázium
3.helyezett: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda

Használt mobiltelefon és e-kütyü iskolai  verseny, súlyozott, középiskolák:

1.helyezett: Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda
2.helyezett: Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium
3.helyezett: Fekete István - Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium

 

Gratulálunk minden nyertesnek!

Oszd meg a hírt ismerőseiddel!

További hírek

Rendkívül jól sikerült a BankVelem PénzOkos Kupa országos döntője, a versenyzők az online térben is remekül teljesítettekPontVelem Okos Program hírei  -  2020. 05. 29.

A nemzetközi hátterű magyar Pénz7 rendezvénysorozat részeként, immáron 6. alkalommal került meghirdetésre a BankVelem PénzOkos Kupa országos pénzügyi tudáspróba általános iskolás, felső tagozatos diákoknak. A verseny fővédnöke Dr. Matolcsy György, a Magyar Nemzeti Bank elnöke, aki az online ZOOM döntő idejében telefonon keresztül is drukkolt és gratulált a döntős diákoknak. A versenyt a Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Pont Velünk csapata nyerte.

Tovább