Hősképző tábor „Hozz magaddal egy barátot!” akció

NYERTESEK

Lezárult a Hősképző tábor „Hozz magaddal egy barátot!” akció.
Nagyon köszönjük, hogy ennyien részt vettetek a játékban és ilyen jó eredményeket értetek el!

A nyertes diákokat kisorsoltuk, a visszajelzések alapján, az alábbi diákok mehetnek a Hősképző táborba:

Sorsolt Hősképző nyertesek Vági Bálint István Bátori Lilianna Bötkös Vanda Vitai Máté Zoltán Mensch Krisztián József Varga Valéria Zoltán Pálfi Horváth-Kovács Antónia Verebélyi Dominik Steszli Ábel Bartúcz Anna Barátok Sárközi Krisztián Csaba Komora Dominik Jávorházi Andor Palkó Zoé Menczel Kitti Laura Szabó Máté Mihály Tarsoly Csenge Róka Ádám Hunor BankVelem PénzOkos Kupa Stupek Kinga Nagy Lóránt Gyephár Adél Nagy Bálint Vörös Levente

A tábor Gárdonyban lesz, amelynek időpontja: 2019. augusztus 5 - 9.

A Pénziránytű-BankVelem Programba átutalt pontok alapján, a Pénzügyi hősképző első 50 játékosát a Pénziránytű Alapítvány hősképzős pendrive-val jutalmazta, amelyeket az iskolákba küldtünk ki.

Eredmények

Keller Alexandra8/B, Újvárosi Általános Iskola4220 KP
Kátai Roland7, Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola4180 KP
Kovács Gergő2.B, Gyöngyösi Felsővárosi Általános Iskola4169 KP
SZőke illés6/B, Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola4124 KP
Horváth-Kovács Antónia6/b, Budapest XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola4092 KP
Bálint Dániel6.a, Budapest XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola4085 KP
Bálint Vági7.b, Csabrendeki Általános Iskola4068 KP
Menczel Kitti Laura6/d, Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium4054 KP
Pauer Tamás8, Tasner Antal Általános Iskola4044 KP
Bötkös Vanda8, Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola4030 KP
Vitai Máté Zoltán7.B, Csabrendeki Általános Iskola4004 KP
sárközi krisztián6 A, Csabrendeki Általános Iskola4001 KP
csiga tibi5, A Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium Széchenyi István Tagiskolája3995 KP
Mihály Bende6/A, Salgótarjáni Általános Iskola Kodály Zoltán Tagiskolája3990 KP
Hausmann Balázs7/b, Pécsi Mezőszél Utcai Általános Iskola 3985 KP
Bakos Dominik8.n, Brenner János Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium3966 KP
Kiss Blanka Zselyke10/a, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium3956 KP
Miklósi Bence8.c, Erzsébethelyi Általános Iskola Telephelye3942 KP
Czitrovszky Csenge7.c, Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola3925 KP
Vörös Levente8.c, Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola3896 KP
Sárosi Márk6/b, Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda3838 KP
Zsenyuk Panna6, Rumi Rajki István Általános Iskola3826 KP
Tóth-Kovács Gergő7.C, Gyöngyösi Arany János Általános Iskola3822 KP
Kiss Máté7/A, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3815 KP
Thierry Edvárd5/A, Budapest XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola3790 KP
Kiss- Bárány Zalán6, Ádándi Fekete István Általános Iskola3789 KP
Német Bence6/d, Erzsébethelyi Általános Iskola Telephelye3772 KP
Korcsmáros Milán7/A, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3753 KP
Gyürky Katalin11/E, Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium3746 KP
Kiss Dávid8.osztály egyéni, Móri RMÁI Kazinczy Ferenc Tagiskolája3733 KP
Mensch Krisztián7/A, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet3720 KP
Csajághy Lilla7a, Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája3715 KP
Hajdu István István6/c, Miskolci 10. Számú Petőfi Sándor Általános Iskola Rónai Ferenc Tagiskolája3715 KP
Csajági Laura6. D, Gubányi Károly Általános Iskola3693 KP
Kiss Bálint1, Vértesboglári Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola3684 KP
Csipkereki Máté8/A, Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola3682 KP
Bátori Lilianna6.b, Budapest VI. Kerületi Derkovits Gyula Általános Iskola3678 KP
Erzsébethelyi RózsaIskola, Erzsébethelyi Általános Iskola Telephelye3667 KP
Lőrincz AnnaMosolygó arcok, Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3662 KP
Corby Loránd7/A, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet3661 KP
Karsai Bálint8/A, Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája3661 KP
Székely Mátyás8.a, Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola3648 KP
Csiki Ádám7/a, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3634 KP
Müller Péter6/B, Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda3628 KP
Kupcsik Anna7/a, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3622 KP
Zsorda László7/A, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet3591 KP
Véninger László8., Tasner Antal Általános Iskola3590 KP
Losonci Luca4, Liszt Ferenc Zenei Alapfokú Művészeti Iskola3559 KP
Csiki Adam7/a, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3559 KP
Szögyényi Ádám7/A, Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3537 KP
Serkédi Dániel8/c, Erzsébethelyi Általános Iskola Telephelye3478 KP
Bander Attila6.c, Gyöngyösi Arany János Általános Iskola3473 KP
Ambrus Réka8/A, Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája3470 KP
Závecz Lilla6b, Újpesti Babits Mihály Gimnázium3463 KP
Magony Enikő7/A, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3451 KP
Varga Valéria5.d, Sárberki Általános Iskola3446 KP
Tálas István5.B, Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3440 KP
Bötkös Vanda8, Pécsi Bártfa Utcai Általános Iskola3404 KP
Szögyényi Ádám7/A, Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3402 KP
Kohl Lavénia7. a., Hajósi Szent Imre Általános Iskola3398 KP
Kónya Levente András6.b, Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3371 KP
Jávorházy Andor7/A, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet3362 KP
Ughi Titanilla5, Teskándi Csukás István Általános Iskola3346 KP
Bander Adrienn7.B, Gyöngyösi Arany János Általános Iskola3343 KP
Telek András8, Újlengyeli Általános Iskola3302 KP
Takács Hunor8, Újlengyeli Általános Iskola3302 KP
Szögyényi Ádám7/A, Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3302 KP
Theisz Ádám Benjámin8. osztály, Bíborvég Általános Iskola3286 KP
Tusor Sára7.a, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3276 KP
Bartúcz Anna8/A, Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola3238 KP
pongrácz pongrácz8.o., Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola3132 KP
Gazsó Levi7/a, Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium és Kollégium3125 KP
Zoe Smith13, Vetési Albert Gimnázium3049 KP
Balog Ákos8., Dunaszentgyörgyi Csapó Vilmos Általános Iskola3036 KP
Mozolai Klára7/B, Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola2994 KP
Sipos Rita7, Zeleméry László Általános Iskola2971 KP
Horváth Márton2/C, Soproni Német Nemzetiségi Általános Iskola - Deutsche Nationalitätenschule Ödenburg2969 KP
Tóth Melinda7, Zeleméry László Általános Iskola2963 KP
Jávori Dalma7/A, Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája2917 KP
Kálmán András7.b, Vaszary János Általános Iskola2861 KP
Milán Szeitl7, Őcsényi Perczel Mór Általános Iskola2852 KP
Kurucz Viktor8.B, Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola2790 KP
Krémer Péter7/b, Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola2781 KP
Molnár Janka8.a, Móri dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola2754 KP
Fazekas Bence6/b, Benka Gyula Evangélikus Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Óvoda2752 KP
Lázár Bálint7.a, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet2720 KP
Kasza Dániel7/A, Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola , Batthyány Kázmér Általános Iskolája2586 KP
Fanni Kovács10, Vetési Albert Gimnázium2550 KP
ASFDF FADFF8/a, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium2470 KP
Yuio1234 Yuio12348/a, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium2465 KP
Ghjkl Ghjkl8/a, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium2465 KP
Asdfdf György8/a, Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium2465 KP
Steszli Ábel5.a, Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola2436 KP
Dzvonár Réka6.B, Újpesti Babits Mihály Gimnázium2377 KP
Brettner Benedek7/a, Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma, Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája, Általános Iskolája és Óvodája2298 KP
Szij Peter8, Tatay Sándor Általános Iskola2271 KP
Kerekes Tamás7/b, Debreceni Gönczy Pál Általános Iskola2267 KP
Ludman Patrik5/D, Kövy Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola2265 KP
Jordán Áron6., Söjtöri Deák Ferenc Általános Iskola2252 KP
Müller Csilla7/b, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet2246 KP
Toldi Emma6.a, Újpesti Szigeti József Utcai Általános Iskola2224 KP
Lénárt Orsolya6., Rumi Rajki István Általános Iskola2206 KP
Buchert Nóra7/b, Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola2205 KP
S D8/b, Budapest XVII. Kerületi Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium2158 KP
hülcser krisztián6/a, Vaszary János Általános Iskola2152 KP
Landberger Levente7.b, Vaszary János Általános Iskola2134 KP
Lakatos Róbert7, Tornyospálcai Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola2132 KP
Kasznai Réka7/b, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet1958 KP
Kiss Dorottya2/b, Baltazár Dezső Református Általános Iskola1923 KP
Tóth Máté7/A, Kitaibel Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1838 KP
Erdei Míra6/b, Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1812 KP
Bötkös Bianka10c, Pécsi SZC Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma1754 KP
Liska Botond8., Szent Balázs Katolikus Általános Iskola1736 KP
Poór Dzsesszyka8., Tasner Antal Általános Iskola1702 KP
Komora Dominik6.a, Csabrendeki Általános Iskola1637 KP
Simon-Balázsi Lili5, Teskándi Csukás István Általános Iskola1618 KP
Kujbus Hanna6/e, Dunakeszi Fazekas Mihály Német Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola1615 KP
Magyar Dávid5.o, Teskándi Csukás István Általános Iskola1390 KP
Bajusz Nóra7., Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola1386 KP
Zoltán Pálfi8/A, Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1321 KP
Kupó Heléna8.a, Zalaegerszegi Ady Endre Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola1320 KP
Varga Kiara6/A, Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola1233 KP
Szendrő Zsombor5a, Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola1201 KP
Krizsák Kornél6.O, Bácsalmási Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Madarasi Petőfi Sándor Általános Iskolája és Alapfokú Művészeti Iskolája1191 KP
Primecz-Munkácsi Kelemen8/A, Zuglói Munkácsy Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1190 KP
PAZ FANNY ANAHÍ7.C, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium1141 KP
Lázár Hédi5B, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet1120 KP
Nagy Noel8.c, Arany János Általános Iskola1047 KP
Szűcs Zoltán6/A, Ványai Ambrus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola1000 KP
Király Kozima7/B, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet928 KP
Szabó Szonja8/C, Erzsébethelyi Általános Iskola Telephelye884 KP
Krusó Emma6.a, Mályi Móra Ferenc Általános Iskola884 KP
Farnek Nikolett7., Dunaszentgyörgyi Csapó Vilmos Általános Iskola867 KP
Ócsag Mark5., Laky Ilonka Általános Iskola861 KP
Papp Zsófia7/b, Herendi Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola856 KP
Zsemlye Krisztián1/A, PontVelem Iskola856 KP
Kranauer Péter7.b, Vaszary János Általános Iskola851 KP
Janz Larry7.A, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet846 KP
Antal Inez8/B, Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola843 KP
Alszegi Tímea6/c, Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola821 KP
Tóth Ádám8.C, Budapest XVI. Kerületi Jókai Mór Általános Iskola789 KP
Kelemen Márton10/A, Marcali Noszlopy Gáspár Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskolája750 KP
Gellért Zalán7/a, Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Kollégium730 KP
Oláh Barnabas075/a, Budapest XXI. Kerületi Herman Ottó Általános Iskola711 KP
Vass Bendegúz7/c, Dózsakerti Váci Mihály Általános Iskola708 KP
Keszthelyi Norbert5/B, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet705 KP
Vvvv Vv4, Adonyi Szent István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Besnyői Művészetoktatási Telephelye696 KP
Kereszturi Blanka5/a, Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola627 KP
Fanni Kovács7, Vetési Albert Gimnázium560 KP
Végh Hunor Odin8.a, Balatonfüredi Radnóti Miklós Általános Iskola220 KP
Hollósi Balázs9, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium40 KP
MUTASD MIND

Ha kéznél van a okos eszközöd, máris letöltheted a Pénziránytű Alapítvány Pénzügyi hősképző játékát és belevetheted magad a pénzügyi küldetések világába!

A küldetések teljesítésért küldetéspontokat, KP-kat (kápékat) gyűjthetsz, amelyeket a Pénziránytű-Bankvelem regisztrált tagjaként OkosPontra válthatsz és a PontSzámládra utalhatsz.

Ha teljesíted a küldetéseket, nem csak a pontjaid gyarapodnak, hanem megújul a Pénzügyi hősképző épülete és tagja leszel a hősök csapatának.

Lépj be a hősjelöltek csapatába! Töltsd le a játékot!

Töltsd le a játékot!



Szerezd meg: Google Play


Aktuális egyenleged:
Az aktuális árfolyam:1 KP 1 OkosPont
KP beváltása
OkosPontokra
(Kiválaszthatod, hogy hány KP-t váltasz be OkosPontokra.)


Szeretnél többet tudni a játékról?
Segítség a hősjelölt játékosoknak: